ForumAlemi - Herkesin Gözü Burada

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumAlemi - Herkesin Gözü Burada

- Herkesin Gözü Burada

Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim

climanjaro
    climanjaro
    Forum Polisi

Aktiflik :
    Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 07/10/90

Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim Empty Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim

Mesaj tarafından climanjaro Çarş. Tem. 01, 2009 8:48 pm

MUSTAFA SARP : BABADAN GALATASARAYLIYIM

Galatasaray'ın Bursaspor'dan 3 yıllık sözleşme ile kadrosuna kattığı Mustafa Sarp, Galatasaray formasını sırtına geçirerek Lig Tv'ye çok özel açıklamalarda bulundu.

Çiçeği burnunda Galatasaraylı Mustafa Sarp "Çocukluğunda hangi tutuyordun?" sorusuna "Bununla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Yakın zamanda çevremdeki insanlardan bunu öğrenirsiniz zaten. Ama şu kadar bir şey söylemek istiyorum size, Bursaspor'a transfer olduğumda Four-Four-Two dergisine bir röportaj vermiştim. Futbol sevgimin nereden geldiğini sormuşlardı. Ben de cevap olarak onlara babamdan demiştim. Çünkü benim babam gençliğinde Diyarbakır'dan İstanbul'a hem ekmek parasını kazanmak hem de Galatasaray'ı canlı canlı izlemek için gelmiş. Böyle bir babanın oğlu sizce hangi takımlı olabilir. Mesela UEFA Kupası alındığında ağlamıştım. Zaten kim ağlamamıştı ki?" şeklinde cevap verdi.

Mustafa Sarp ayrıca "Bu formayı giymek bu takımı tutan ve futbolcu olan herkesin rüyasıdır. Yıllarca bunun için uğraşırsınız. Ve sonuçta bu forma herkese nasip olmaz. 3 yıllık ön protokol imzaladık Galatasaray'la. Federasyonun resmi transfer tarihi olan 8 Haziran'da da resmi imza atılacak inşallah.

Yıllarca televizyondan izlediğim, Avrupa tarafından "Cehennem" adı verilmiş stadımıza ve taraftarımızın önüne çıkmak, kazanılacak başarılarda pay sahibi olmak istiyorum.

Galatasaray ligin en kaliteli kadrosuna sahip.Yerli oyuncuları olsun, yabancıları olsun. Ben Galatasaray ile anlaştığım için ya da üzerimde bu forma var diye bunları söylemiyorum, bu yanlış anlaşılmasın lütfen. Zaten bu forma hak etmeyen kimseye teslim edilmez. Bu yüzden de o kadroda olan her futbolcu çok iyi futbolcudur" diyerek sözlerini noktaladı.
    Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim 79195_2_090603150052
    Mustafa sarp : Babadan galatasarayliyim 79195_3_090603150052

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 12:04 am