ForumAlemi - Herkesin Gözü Burada

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumAlemi - Herkesin Gözü Burada

- Herkesin Gözü Burada

2 posters

Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım

climanjaro
    climanjaro
    Forum Polisi

Aktiflik :
    Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 07/10/90

Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Empty Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım

Mesaj tarafından climanjaro Çarş. Tem. 01, 2009 2:32 pm

Öncelikle punkbuster dosyasını indirmeniz gerekyior (6 küsür mb.)

Link:
    http://rapidshare.com/files/15645987/pb.rar.html
    http://rapidshare.com/files/7005469/pb.rar.html

2sinden birini yükleyin ikisini de değil

Daha sonra buradan tıklayarak pbsetup dosyasını yüklemeniz önerilir... Yükleme işlemi bittikten sonra add a game den call of duty 2'yi seçip check for uptades demeniz gerekiyor...
    Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Pb0hf9

Öncelikle size yuakrda iki tane alternatif rapidshare linkiv erdiğim pb dosyasını indirip call of duty 2 dizinindeki pb klasörünü silip yerine indirdiğiniz pb dosyasını yapıştırmanız (Tabi önce rardan çıkartmanız gerekmekte )

Daha sonra Call of Duty 2 'nin bulunduğu klasörden main/Player/xxx dizinie giriyoruz... xxx sizi profil adınızdır benimki Emre_Ustegmen

Örnek:

Kod:
    D:/Call of Duty 2/main/players/Emre_Ustegmen/

İşte bu dizinde bulunan config_mp adındaki dosyayı sağ tıklayıp not defteri ile açıyoruz (notepad)

Burada Bulmamız gereken kod:

Kod:
    cl_punkbuster "0"
    Bulduktan sonra değiştir:

Kod:
    cl_punkbuster "1"

Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Pb1ig7

Ordanda görüldüğü gibi sadece 0 sayısal değerini 1 yaptık ve kaydedip çıkıyoruz...

Bu arada kodu bulamazsanız notepadi (not defteri)'ni açtıktan sonra imleci en sağa getirin en sağda üçüncü sırada falan bu kod...

Ve geliyor en son ve en kolay kısma...
    Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Pbsonex5

Call of duty 2'nin multiplayer kısayolunu sağ tıklayıp özelliklerden hedef bölümüne geldik... Oradaki şeylerden hiçbirini silmeden imleci en sonuna getirip bir boşluk bırakıp
    Kod:
    +set cl_punkbuster 1yazısını yapıştırdıktan sonra sırasıyla uygula ve tamam dedikten sonra işimiz bitmiş oluyor... Oyuna girip Multiplayer Ayarları (multiplayer options) tan baktığımızda punkbusterin yes olduğuu göreceksiniz...
    theblackboy
    Çalışkan Üye
    Çalışkan Üye

Aktiflik :
    Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 23/06/91

Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım Empty Geri: Call Of Duty 2 Punkbuster Sorunu %100 Çözümlü Resimli Anlatım

Mesaj tarafından theblackboy Paz Tem. 12, 2009 8:19 pm

İse Yarıyor Tesekkürler

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:13 am