ForumAlemi - Herkesin Gözü Burada

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ForumAlemi - Herkesin Gözü Burada

- Herkesin Gözü Burada

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oynayın

climanjaro
    climanjaro
    Forum Polisi

Aktiflik :
    İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oynayın Left_bar_bleue10 / 10010 / 100İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oynayın Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 07/10/90

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oynayın Empty İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oynayın

Mesaj tarafından climanjaro Çarş. Tem. 01, 2009 12:18 pm

NVIDIA - GFORCE

İşte Ekran Kartı Yükseltici//Artık Düşük Ekran Kartı Yok//Oyunları Rahatlıkla Oynayın Nvidia

Açıklama ;

Program NVidia Dig.Tec. Sistemi ve Altyapısı ile çalısmaktadır.Ekran Kartı NVidia Markalı PC'lerde sorunsuz çalısabilir.Diğer Ekran kartı modellerinde ise (ATI CATALYST vs.) %70 Oranında Çalısabilmektedir.Bu durum tamamen sizin PC'nizin Sistemine ve yapısına kalmıştır.İşletim sistemi WİN XP olan sistemlerde çalışır..
    Program sayesinde Düsük Ekran Kartı Sorunu Ortadan Kalkıyor.Artık En yüksek performans gerektren oyunları çalıstırabilir ve rahatça oynayabilirsiniz.
    İndirdikten sonra dosya içindeki bilgileri okuyunuz.Eğer programı kurar iseniz bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
    Bir sorun olursa bana bildirin yardım etmeye çalısıyım.
    Selametle Kolay gelsin.
    YİĞİT TÜRK

Değerlendirme ;

5/5

DownLoad Linki ;

Code:
    http://rapidshare.com/files/32336269....TURK.rar.html

20MB

RAR Şifresi ;

YİĞİT TÜRK

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:49 pm